Україна   м.Чернівці   тел. +38(050)547-49-68                     
Главная Новини Новинки меблів з натурального дерева

Новинки меблів з натурального дерева

На традиційній весняній виставці "Меблевий салон 2011" проходила в м. Харкові з 25 по 28 березня 2011р., ми представили новинки меблів з натуральної екологічно чистого дерева.

Перш за все за все хотілося б відзначити круглий стіл на ніжках з коріння бука з чотирма стільцями з черешні та прикарпатського дуба.

круглый стол со стульями

Особливість цього комплекту меблів, виконаного в традиційному стилі - під старовину, полягає в тому, що столешніца столу є поперечний зріз стовбура осики.
Діаметр стільниці сягає від 80 см до 110 см, що є досить унікальним виробом, оскільки розміри багаторічних осик з таким великим діаметром стовбура - досить велика рідкість. Так-таки слід зазначити, що процес виготовлення такої стільниці займає більше року, протягом якого відбувається природна сушка деревини, з дотриманням особливих технологій дозволяють уникнути появи тріщин як під час сушіння, так і при подальшій експлуатації вже готових меблів.
Ніжки столу і стільців виготовлені з коріння бука. Спинки і сидіння стільців виготовляються звичайно з черешні або прикарпатського дуба.

 

Інші новинки меблів з натурального дерева:

Журнальный столик из дуба Стул из дуба Подставка для цветов

Вся продукція вже внесена в наш каталог, де ви зможете ознайомитися з більш докладними характеристиками і цінами на наші вироби з натурального дерева.

Нагадуємо вам, що придбати продукцію Григорія Коман ви можете не залежно від того, в якій частині України ви знаходитесь. Ми відправимо вам вашу покупку будь-яким зручним для вас способом.